Publicat Recent

Agenți Revizori

Informații de bază

Salariu:
de la 2 700 EUR
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidați:

  • Abilități de Negociere
  • Entuziasm, concentrare pe rezultate;
  • Capacitatea de analiză şi decizie;
  • Rezistenţă la stres, Independenţă si Dinamism;
  • Motivaţie Puternică Pentru Realizări Financiare Semnificative;
  • Experiența în domeniul vînzărilor constituie un avantaj;
  • Responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
  • Bune abilităţi de a interacționa cu diverse categorii de persoane și identificarea necesităților acestuia;
  • Maniere și bunul simț față de cumpărători.

Atribuții:

  • Derularea activitatilor de gestionare a magazinelor (Actualizarea Prețurilor și Termenilor de Valabilitate,Inventariere
  • Întocmirea Documentelor Fiscale ,Rapoarte de Gestiune,Efectuarea Monetarului,

Compania garantează un salariu atractiv + bonusuri independență de rezultatele obtinute si alte Beneficii.
Candidații selectați vor fi angajați în bază de contract cu Pachet Social inclus!

Trimite CV

Despre companie

La Lelița Market este un Concept de EComerce Inovator de tip ProfitShare care interconectează Afacerile din mediul Online și OFFline pentru a se Conecta mai ușor cu Clienții de prtutindeni în scopul oferirii Produselor/Serviciilor de Calitate la Prețuri Accesibile pentru Consumatorul Final.

Accesând Platforma La Lelița Market sau Aplicațiile Conexe, indiferent că sunteți Importator, Vânzător, Prestator, Curier sau Consumator, veți obține o mulțime de Avantaje și Beneficii dincolo de orice Imaginație posibilă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte