Publicat Ieri

Tehnician în exploatarea și deservirea restaurantului/ McDonald's CODRU

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Codru

Descrierea poziției vacante

McDonald’s CODRU, or. Codru.

Atribuțiile Funcției:

  • Execuția lucrărilor de mentenanță/reparație a echipamentelor, a clădirii și a încăperilor interioare.
  • Îndeplinirea lucrărilor de mentenanță/reparație a rețelelor inginerești interioare și exterioare, conform graficelor și calendarelor prestabilite;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

  • Studii medii profil tehnic
  • Disponibil de a lucra în grafic flexibil, inclusiv pe timp de noapte
Se considera un avantaj;
  • Studii superioare profil tehnic,
  • Atestare la lucrul cu instalațiile electrice
  • Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator experimentat

Обязанности:

  • Выполнение работ по техническому обслуживанию / ремонту оборудования, зданий и внутренних помещений.
  • Проведение работ по техническому обслуживанию / ремонту внутренних и внешних инженерных сетей по заранее установленным графикам и календарям;

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ

  • Среднее техническое образование
  • Работаем по гибкому графику, в том числе в ночное время
Cчитается преимуществом;
  • Высшее образование технического профиля,
  • Аттестация при работе с электроустановками
  • Знание компьютера на уровне опытного пользователя

McDonald’s CODRU: radu.railean@mcdonalds.md / tel: [vezi telefon]0694 01 102 sunați între 09-19:00

Abilități cheie
Răbdare Motivație Abilitatea de a soluționa eficient problemele Adaptabilitate Comunicare tehnică și non tehnică Lucru în echipa
Trimite CV

Beneficii

Team - building

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

Compania McDonald's este bine cunoscută în Republica Moldova - suntem una dintre primele mărci de renume mondial care a intrat pe piaţă. Primul restaurant a fost deschis în aprilie 1998 iar ulterior am completat formula succesului cu încă sase restaurante, reuşind astfel a deservi anual mai mult de 2 milioane de clienţi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte