Publicat Recent

Medic veterinar (consultații online)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului vacant
Vetonline.com.ro este primul serviciu online de consultanță veterinară din România.
Misiunea noastră este să modernizăm serviciile veterinare, acestea să fie convenabile și accesibile. Dorim să schimbăm abordarea tradițională din medicina veterinară.
Platforma vetonline.com.ro vă permite să obțineți rapid o consultație online de la un medic veterinar profesionist în chat. Serviciile sunt oferite 24/7.

Condiții de lucru:
Toate consultațiile online cu clientul au loc în chat, programul este conectat la aplicația mobilă Telegram.
Adesea, proprietarii de animale de companie solicită consultație online pe timp de noapte (23:00-7:00), vă rugăm să fiți disponibil online în acest moment. Acest lucru este potrivit pentru acei medici veterinari care lucrează ocazional în ture de noapte. Pentru o consultație pe timp de noapte veți fi achitați cu 65 Lei.
De asemenea, veți avea posibilitatea să oferiți consultații atunci când veți dispune de timp, e important să aveți acces la Internet.

Pentru consultațiile din timpul zilei, de la 7:00 la 23:00 - remunerarea pentru o consultație online este de 53 lei.

Va trebui să oferiți consultații online proprietarilor de animale de companie (95% dintre solicitări vin de la proprietari de câini și pisici). De regulă, o consultație online durează 10-40 de minute.
Vă puteți afla în orice regiune și puteți combina acest job cu serviciul de bază. Toate serviciile sunt prestate în mediul online, de la distanță.

Cerințe:

  • să fiți un medic veterinar licențiat și să aveți experiență.
  • să iubiți animalele și oamenii, să aveți dorința de a ajuta, să fiți politicos atunci când interacționați cu oamenii.
  • să doriți să vă dezvoltați profesional
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte