Publicat Ieri

Designer Grafic de la 10000 lei

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • să cunoști foarte bine programele grafice ca Photoshop, Corel DRAW, Illustrator, InDesign
  • experiență în design grafic
  • să fii responsabil și răbdător
  • să poți dezvolta noi idei

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil cu perspectivă de creştere!
  • Oportunitatea de a lucra cu persoane juridice, specialiști în marketing și directori de companii!
  • Șansa de a cunoaște persoane interesante!
  • Lucru în oficiu.
  • Angajare oficială + pachet social.
  • Program de lucru: luni-vineri [vezi telefon]9.00-18.00.

Responsabilități:

Abilități cheie
Lucru în echipa Entuziasm Creativitate Crearea logo Illustrator Photoshop
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Despre companie

Suntem o agenție de publicitate care oferă o gamă completă de servicii pentru produse publicitare și suveniruri, începând cu selecția tematică a suvenirurilor publicitare, crearea identității vizuale corporative, furnizarea suvenirurilor din cataloage Europene, aplicarea logo-urilor pe elemente și terminând cu livrarea la biroul dvs. Suvenirul cu logoul companiei dvs. este întotdeauna cea mai plăcută și durabilă reclamă!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gradina Botanica,9