Publicat Ieri

Operator introducere, validare și prelucrare date

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Operator introducere şi validare date (limba italiană)

Angajăm operator Back - Office (limba italiană):
Dacă ştii să vorbeşti limba italiană la nivel mediu sau avansat şi ai cunoştinţe de operare PC, vino în echipa noastră! Colegul nostru v-a contribui la asigurarea unei bune mențineri a relațiilor cu clienții noștri, va gestiona, analiza și va structura informațiile obținute.

Responsabilități:
  • Cunoașterea limbii italiene;
  • Perceperea principalelor instrumente PC (word, excel, outlook);
  • Formarea/prelucrarea documentelor primare interne;
  • Abilități de comunicare și organizare;
  • Experiență anterioară în Back Office v-a constitui un avantaj.
Oferim:
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv stabil și achitat la timp;
  • Formarea profesională și suport continuu;
  • Program de muncă flexibil;
  • Concediu anual plătit;
  • Rambursarea costului de transport;
  • Creștere profesională.
  • De luni până vineri 10:00 - 19:00

Adresa noastră: mun. Chişinău, Sec. Râşcani, str. Nadejda Russo, nr. 14, et. 2 (în preajma centrului comercial Oasis).

Expediază-ne CV- ul tău la: hr@blueline.md = sau contactează-ne la nr. [vezi telefon]079108835

Trimite CV

Despre companie

Construiește-ți cariera alături de Blueline!

Relaţia noastră cu oamenii este întemeiată pe încredere, sinceritate  și respect faţă de aceştia, dublate de cele mai înalte standarde profesionale care stau la baza raporturilor noastre cu clienţii şi cu colegii noştri.

La Blueline meritul personal, spiritul de echipa, succesele şi buna cooperare vor fi întotdeauna recompensate.

Recrutarea şi selecţia de noi angajaţi are drept unic scop identificarea resurselor cu o pregătire profesională corespunzătoare provocărilor dintr-o companie mare şi cu tradiţie.

Politica noastă de resurse umane are la bază susţinerea dezvoltării propriilor angajaţi, motivarea corespunzătoare și fidelizarea lor. Promovăm formarea profesională în vederea atingerii obiectivelor și construirii unei relații durabile cu clienții noștri, bazată pe încredere și calitatea serviciilor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte