Publicat  23 Septembrie 2022

Contabil

Mobvaro-M Chișinău Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Compania  este în căutarea a 2 Contabili, domeniile de activiatate: servicii transport, alimentație publică, comerț.

 Cerinte:

  • Studii superioare de profil, specializarea impozitare și dări de seamă;
  • Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word);
  • Experienţă în domeniu pînă la 2ani.
  • Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.1;
  • Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:

  • Evidența procurărilor;
  • Asigurarea completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naționale;
  • Cunoștințe generale bazele contabilității;
  • Experiență în servicii comerț și import constituie un avantaj;
  • Candidatul potrivit va fi selecatat în baza selecțiilor de CV-uri.
  • Experiență în servicii comerț și transport constituie un avantaj.

Compania oferă:

  • Prânz gratuit;
  • Salariu competitiv se discută la interviul de angajare;
  • Condiții moderne de lucru.

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: aura99905@mail.ru, potențialii candidați vor fi invitați la interviu pentru angajare.

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
067738637
office.manager@mobvaro.md