Publicat Recent

Lucrător în depozit

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal
- bune abilitati de comunicare
- dorinta de a invata metode noi de lucru si de a lucra in echipa
- persoana responsabila, organizata, dinamica;

Descrierea jobului

  • coletare marfii comandate de clienti

Condiții:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă
  • Pachet social deplin;
  • Salariu  - 10000 LEI + BONUS ,achitat fără întîrzieri;
  • Colectiv tanăr și prietenos
  • Pentru detalii suplimentare si daca manifestati interes pentru acest job, aplicati chiar acum sau trimiteti CV-ul dvs.

E-mail: antonina.mihni@autototal.md">antonina.mihni@autototal.md
Telefon: [vezi telefon]060910078

Trimite CV

Despre companie

PESTE UN SFERT DE SECOL DE EXPERIENTA IN DOMENIUL AUTO
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto. Din prima clipa, am ales sa ne bazam pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Ne-am orientat de la bun inceput catre o crestere solida a carei fundatie au fost parteneriatele pe termen lung, construite pe baza de incredere si respect reciproc.

Misiunea noastra este sa atingem, impreuna cu partenerii nostri, cel mai inalt nivel de profesionalism de pe piata romaneasca. Ne-am luat angajamentul ferm sa urmarim si sa atingem excelenta in fiecare aspect al business-ului nostru, ramanand responsabili si integri.

INCONJURATI DE OAMENI DE CALITATE, FACEM CEEA CE NE PLACE.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte