Publicat Recent

Manager Operational @ BillHeap

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • abilitati digitale de baza: email, whatapp, google drive/ docs etc

Condiții de muncă:

  • lucru de la distanta
  • salariu competitiv
  • contract de munca
  • orar de lucru flexibil

Responsabilități:

  • discutii cu clientii pe whatsapp / viber
  • prezentarea platformei billheap
  • raspunzi la intrebarile clientilor
  • distribuirea lucrului operatorilor de facturi si monitorizare

Despre companie

Inteligența artificială (AI) permite organizațiilor să lucreze mai rapid și mai inteligent, făcând mai mult cu mult mai puțin. Mii de organizații din întreaga lume folosesc deja AI pentru a crește productivitatea și eficiența cu rezultate uimitoare.

AI piermite proiectarea și dezvoltarea sistemelor informatice care pot îndeplini sarcini care necesită, de obicei, inteligența umană. Sarcini precum înțelegerea limbajului natural necesită abilități umane înnăscute, care sunt extrem de dificile pentru modelarea și rezolvarea calculatoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii