Publicat Recent

Amsterdam/Leiden pipefitters / instalatori conducte

Informații de bază

Salariu:
de la 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Amsterdam, În străinătate, Olanda

Descrierea poziției vacante

Ca sa primiti un raspuns cat mai rapid, trimiteti direct CV-ul pe email !!

nicoleta.hireks@outlook.com">nicoleta.hireks@outlook.com

Anagajam la lucru in Olanda 10 pipefitters (5 echipe cate 2) - instalatori de teve / conducte pentru lucru pe yacht-uri de lux in Amsterdam si Leiden

Salariu: 490-560 eur net / saptamana (depinde de experienta)

Cerinte: cetatenie UE, engleza, olandeza sau germana la nivel mediu, experienta minim 1-2 ani ca pipefitter

Responsabilitati:

  • Citiți și respectați reglementările de siguranță, procedurile și desenele, fișele de operare, specificațiile.
  • Asamblați, nivelați și montați țevi preformate și drepte, flanșe, fitinguri, supape și feronerie în care sunt stabilite piesele, locațiile și metodele.
  • Măsurați, tăiați și filetați țevile și conductele conform desenelor și informațiilor detaliate.
  • Măsurați, tăiați și îndoiți cu tubul manual, după desene și informații detaliate sau din mostre preformate.

Cazare gratuita in camere single!

Trimite CV

Despre companie

Agenție lituaniană care se ocupă de angajarea cetățenilor UE în companii europene pentru lucru calificat și necalificat. Majoritatea pozițiilor sunt în Olanda și Germania în domeniul logistic, cosntrucții, lucru de depozit, industrial, etc.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte