Publicat Ieri

Operator la telefon la Scoala de muzica DreamGuitar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Operator la telefon

Cerințe față de candidați:

  •  cunoaștere foarte bună a limbilor română și rusă (verbal și scris);
  • disciplină, abilități de lucru în echipă;
  • capacitate de a vorbi corect și răspicat, dicție bună;
  • Cunoștințe bune de operare PC;
  • comunicativitate;
  • stabilitate emoțională;

* Un avantaj ar fi cunoașterea principiilor de lucru în CRM ( Amo CRM)

Responsabilități:

  • efectuarea, primirea și redirecționarea a apelurilor de intrare/iesire;
  • informare cu privire la serviciile prestate de companie;
  • conversația online/offline prin chat;
  • găsirea ofertelor optime pentru client;
  • introducerea informației obținute în baza de date.

Locatie: Chisinau, sector Centru , Str Vasile Alecsandri 82a

Orar:

  • L-V 9-18 sau 10-19(programul de baza)
  • Sambata 9-13 sau 10-14( Ziua de sambata o discutam individual la interviu)
Trimite CV

Despre companie

Școala de chitară “DreamGuitar”

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Vasile Alecsandri 82a