Publicat  21 Septembrie 2022

Angajăm VÂNZĂTORI CASIERI(cu și fără de experiență)

Jardi Market Aeroport, Botanica, Centru, Chișinău, Codru, Poșta Veche, Sîngera În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Aeroport, Botanica, Centru, Chișinău, Codru, Poșta Veche, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experiența (constituie un avantaj);
  • responsabilitate, spirit de disciplină;
  • capacitate de a lucra în echipă și capacitate de învățare rapidă;
  • comunicabilitate, energie;
  • candidatul trebuie să dețină cartela sanitar-medicală.

Responsabilități:

  • aranjarea mărfii,
  • vînzarea mărfurilor,
  • efectuarea operaţiunilor de casă,
  • lucrul cu mijloacele bănești în numerar.

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant, de la 8500 MDL BRUT;
  • Grafic de lucru pe ture(3 zile peste 3);
  • Creștere profesională.

Numere de telefoane: 079112172, 079065777

Торговая сеть Jardi – это современные, удобно расположенные магазины со всей необходимой инфраструктурой (парковочные места, терминалы по оплате услуг) и коллективом из высококвалифицированных сотрудников. Торговая сеть Jardi предлагает покупателям широкий выбор товаров, постоянно обновляемый ассортимент, и размещает товар таким образом, чтобы покупатель тратил минимум своего времени. Поставка товаров в магазины Jardi происходит напрямую от молдавских производителей, а также от зарубежных партнеров.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Chisinau ,Dacia 35
Număr de contact:
079112172 / 079065777
hr.jardi@mail.ru