Publicat Recent

Coordonator lucrări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Cluj-Napoca, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

GAT CONSTRUCT S.R.L. Societate in domeniul constructiilor (ROMANIA) angajează coordonator lucrări în domeniul rețelor de alimentare cu apă/canalizare menajeră.

Cerințe:

  • Experiență profesională specifică de minim 2 ani în execuția lucrărilor de alimentare cu apă și de canalizare
  • Certificate sau alte documente care atesta cursuri de formare profesională și specializare în domeniu (constituie un avantaj)
  • Permis de conducere B (constituie un avantaj)

Competențe:

  • Lucrul împreună cu echipa
  • Capacitatea de a primi și transmite informații;
  • Cunoașterea și aplicarea procedurilor specifice de execuție a lucărilor de alimentare cu apă și canalizare
  • Respectarea normelor privind protecția muncii

Responsabilități:

  • Coordonează activitatea de execuție a lucrărilor specifice rețelelor de alimentare cu apă și de canalizare conform tehnologiei și a normelor în vigoare
  • Analizeaza documentația tehnică și a datelor puse la dispozitie.
  • Coordonează și verifică echipele de execuție a lucrărilor și asigură realizarea lucrărilor în termenele contractuale.
  • Creează și întreține relația cu beneficiarii, administrațiile locale, diriginții de șantier și toate instituțiile implicate direct sau indirect în derularea proiectului.
  • Participă la urmărirea proiectelor în timpul execuției.
  • Se asigură de respectarea prevederilor Manualului Calității si a procedurilor societății în vigoare

Contact:
Tel.: +(4) [vezi telefon]0728 236 120 (Whatsapp)
E-mail: gatconstruct@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?