Publicat Ieri

Contabil

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Vizionează întotdeauna în perspectivă cu Art-Granit! Suntem o companie de top fondată în 2009,  specializată în producerea și comercializarea de articole din piatră naturală și compozit.
Suntem mereu  în căutare de persoane talentate, responsabile, implicate și orientate spre rezultat pentru a se  alătura echipei noastre. Alege un loc de muncă care îți va permite sa îți dezvolți abilitățile și să fii parte dintr-o companie de referință în industrie.

În legătură cu eliberarea unei unități de funcție, în departamentul Financiar Contabil - angajăm CONTABIL.

Ne vom potrivi de minune dacă deții:

  • Studii superioare (economice, contabilitate);
  • Experiență relevată în domeniul contabilității, de preferat într-o companie de producție sau în industria de construcții;
  • Cunoștințe solide în legislația fiscală și în reglementările contabile;
  • Cunoştinţe temeinice de operare PC (1C (versiunea 8.3), Excel)
  • Abilitatea de a te adapta și lucra rapid,  cu un volum intens de date și informații;
  • Atentie, spirit dezvoltat de observație, responsabilitate, comunicare  și colaborare.

Responsabilități:

  • Banca. Întroducerea extraselor privind încasări și plăți;
  • Întocmirea actelor de verificare cu clienții/furnizorii/contraagenții;
  • Contabilizarea operațiunilor de import-export de mărfuri;
  • Intoducerea OMVSD;
  • Casarea lunară a metrialelor și repartizarea pe tipuri de cheltuieli cheltuieli;
  • Colaborarea stransa cu echipa de management si cu ceilalti departamente pentru a asigura corectitudinea si completitudinea datelor financiare.

Ce oferim:

  • Un post de munca cu salariu competitiv, negociat in functie de competențe, și progrese;
  • Grafic de lucru de 8 ore pe zi, de  luni-vineri 09:00-18:00;
  • Locul de muncă confortabil, modern, situat în Chișinău,Centru bd. Grigore Vieru 19;
  • Instruiri regulate, atît interne, cît și traininguri, participări la conferințe și forumuri  asigurate de companie;
  • Colectiv tînăr, dinamic, dornic de dezvoltare,implicat, care știe să lucreze în echipă pentru atingerea obiectivelor companiei;
  • Instruire, suport, recunoștință și apreciere din partea superiorului și colegilor.
  • Cadouri pentru diverse evenimente și ocazii și bonusuri pentru rezultate frumoase;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; [vezi telefon]069000527.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să discutăm mai multe cu cei selectați în etapa de interviu.

Abilități cheie
Adaptabilitate Excel Gândire critică Statistică Abilități de documentare / păstrarea evidenței Abilitatea de a învăța rapid Comunicare clară și eficientă Precizie Analiza datelor Abilități de comunicare
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Grigore Vieru 19