Publicat Ieri

Vânzător-consultant în sectorul Ciocana

Millomania
5 star star star star star 3 recenzii
Millomania

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Ești încrezut în tine și gata să evoluezi- te așteptăm să faci parte din cea mai prietenoasă echipă Millomania.

Responsabilități:

  • să ajutați clienții in alegerea și procurarea produselor;
  • primirea marfei;
  • să respectați standardele corporative de deservire a clienților ;să  aranjați produsele pe rafturi;
  • sa mențineți ordinea in sala de vânzări și participarea în  amenajarea vitrinelor;
  • să efectuați inventarierea ( in caz de necesitate);

 Cerințe față de candidat :

  • Cunoașterea fluenta a limbilor române și ruse;
  • Abilitați de comunicare, de negociere si convingere;
  • Persoane responsabile, prietenoase si active ;
  • Experiența in vânzări  va constitui un avantaj;
  • Dorința de dezvoltare și de a învăța lucruri noi;

Motivul pentru care sa te alături echipei noastre:

  • Post de munca intr-o companie stabilă
  • Salariu motivant și plătit la timp
  • Beneficii extrasalariale( bonusuri , reduceri);
  • Loc de munca confortabil;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv prietenos;
  • Grafic de lucru: 2 zile lucrătoare și 2 zile libere
  • Oportunități de a crește in cariera și de dezvoltare profesională .

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronica millomania.md@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon : [vezi telefon]078554030

Trimite CV

Despre companie

"MilloMania" este o rețea de magazine de accesorii și lucruri drăguțe pentru toate vârstele.Suntem apreciați pentru o gamă larga de ciorapi cu diverse imprimeuri, produse cosmetice de înaltă calitate ,cel mai larg și hazliu asortiment  de pijame  cu personajele voastre preferate,In magazinele noastre puteți găsi lucruri drăguțe , lucruri utile pentru casa ,care îți crează mereu o bună dispoziție . În prezent , sunt peste 40 de oameni în compania noastră si fiecare dintre ei este unic in felul său,  dar cu toții au un scop comun: să creeze milloemoții tuturor și nu contează vârsta!
Suntem mîndri de cele  9 magazine în aproape toate sectoarele or.Chișinău și cu o echipă profesionistă care activează la moment  în companie.Ne extindem și vrem să fii alături de noi!

Devino membru unei echipe de succes!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
Diug Alina
5 star star star star star
30 Octombrie 2022
Cea mai bună companie, echipă prietenoasă și o minunată atmosferă de lucru!
0
Cornelia Grecu
11 Octombrie 2022
De 2 ani lucrez în aceasta companie , e fantastica . Lucrez cu oameni talentați , echipa e prietenoasa . O companie în care te poți dezvolta și creste in carieră!
2
Cristina Croitor
02 Septembrie 2022
O companie foarte bună! Mereu e gata să meargă la întâmpinarea angajaților!
0

Contacte