Publicat Ieri

Operator de date

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe obligatorii:

  • Experienţă de lucru într-o poziție similară este binevenita, dar nu obligatorie;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor engleza sau italiana și română;
  • Cunoştinţe de operare PC : Word, Excell etc. - Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Spirit analitic şi capacitate de organizare și control.

Responsabilități:

  • Evidenta paletilor;
  • Evidența expirarii a testarilor si asigurarilor la parcul auto;
  • Controlul și evidența parcului auto;
  • Alte responsabilitati secundare.

Oferim:

  • Salariu decent de la 15 000  lei in crestere;
  • Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști;
  • Pachet social complet;
  • Număr de telefon cu internet inclus ;
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?