Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

La Maison du Savon de Marseille este un brand bine cunoscut în Franța de peste 20 de ani. De 2 ani, oferim produse exclusive și de înaltă calitate clienților din R. Moldova.

Ne specializăm în produse naturale de îngrijire a corpului, totul pentru baie și stare de bine.

           Brandul are:

  •  20 ani de experiență
  •  prezență internațională în 50 de țări

    Hai să facem cunoștință dacă:

  •  Ești o persoană sociabilă, deschisă, receptivă şi amabilă
  •  Responsabil/ă, onest/ă, bine organizat/ă
  •  Ai abilități de negociere și convingere
  •  Ești disponibil/ă să înveți lucruri noi și să te îndrăgostești de cosmetica noastră!
  •  Cunoști limba româna și rusă.
  •  Ai experiență în domeniul comercial (avantaj)

          Responsabilitățile tale ar fi:

  •  Consultarea clienților în magazin
  •  Oferirea informațiilor despre ofertele promoţionale
  •  Utilizarea programului 1C Retail (te învățăm noi)
  •  Recepționarea mărfii în magazin
  •  Pregătirea/etichetarea și aranjarea mărfii la raft

    Ce îți oferim noi:

  •  Angajare oficială în câmpul muncii
  •  Salariu este de 10000 lei Brut + % din vânzări
  •  Reduceri la produsele companiei
  •  Un sistem transparent de acordare a bonusurilor
  •  Mediu de lucru plăcut

    Programul de muncă:

  •  două peste două zile
  •  de la 10:00 la 21:00

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: contact@maison-du-savon.md
Mai multe detalii îți putem oferi la nr. de telefon:
[vezi telefon]069 69 49 88
[vezi telefon]068 09 27 21

Trimite CV

Despre companie

La Maison du Savon de Marseille este o savonerie artizanală din Provence, Franța. Ne bucurăm să fim reprezentanți oficiali și exclusivi ai brandului, aici, în Moldova și prin atmosferă și produsele naturale ce le propunem, create după rețete tradiționale, să evadăm tocmai în sudul Franței.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte