Publicat Recent

BUCATAR CU EXPERIENTA

Informații de bază

Salariu:
700 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Cluj-Napoca, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Cautam persoane serioase, pasionate, cu experienta in bucataria romaneasca, care stiu sa lucreze in echipa si sunt oameni buni

Condiții de muncă: 14 ore/zi, o saptamana 3 zile, o saptamana 4 zile (prima saptamana: marti, joi, vineri; urmatoarea saptamana: luni, miercuri, sambata, duminica). Se ofera salarizare atractiva, cazare, masa

Responsabilități: specifice postului, pe scurt, regatire preparate culinare respectand retetarul firmei, intretinerea corespunzatoare a utilajelor, ustensilelor, spatiului de productie, munca in echipa

Trimite CV

Despre companie

Lunch Box face parte din grupul de firme: Lunchbox, Exclusiv Catering si Pensiunea Banffy. Sunt, toate 3, afaceri de familie si au aceiasi actionari. In cadrul grupului lucreaza peste 180 de angajati. Firma mama este Exclusiv Catering care a implinit, anul acesta, 20 de ani de la infiintare.

Lunch Box a dezvoltat o retea de 4 restaurante care functioneaza pe raza municipiului Cluj-Napoca: 2 linii de autoservire sub numele LunchBox, situate in cele 2 mari centre comerciale ale orasului (Iulis Mall si Vivo) si 2 sub numele Hugo - acestea sunt restaurante propriu-zise.

Exclusiv Catering,  este una din cel mai mari firme de catering din Transilvania. Dispune de o bucatarie dotata la cele mai ridicate standarde si ofera servicii pentru evenimente diverse, de la nunti la petreceri Business. Cel mai mare eveniment organizat a fost pentru 23.000 persoane.

Pensiunea Banffy are un restaurant pentru 30 de persoane si 25 de camere. Pensiunea este situata intr-o zona montana, foarte frumoasa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte