Publicat  29 August 2022

Șofer-curier

Summit-Com Centru, Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
de la 2 ani
Oraș:
Centru, Chișinău

Cerințe: categoria B, practică de lucru, cunoașterea limbilor rămână și rusă, punctualitate, seriozitate, dorință de angajare pe termen lung.

Condiții de muncă: automobil Ford Transit, de la 8-10 ore pe zi, 5-7 zile în săptămână, standard de uniformă alb-negru.

Responsabilități: livrarea facturilor la clienți, livrarea comenzilor de mâncarea, implicare în prestații de catering, prestarea serviciilor rent, achiziționarea produselor alimentare și a ambalajelor pentru mâncare.

Miniunea noastră este să asigurăm desfășurarea cu succes a oricărui tip de eveniment, prin crearea valorii pentru client, abordarea individuală și flexibilă a fiecărui proiect, instruirea constantă a echipei și receptivitate față de cerințele pieței, în condiții de maximă responsabilitate socială și de business.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Tighina 49/3
Număr de contact:
0784 000 88
marketing@summit.md