Publicat Recent

Cusătoreasă

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități: Atelierul de creații vestimentare pentru dame, TEXTANAPRIM își mărește echipa oferind un post de muncă persoanelor pasionate de frumos, care își fac meseria cu acuratețe și dăruire.

  • Ești energică, muncitoare și onestă;
  • cunoști definiția disciplinei si îți dorești colegi la fel de exemplari;
  • plănuieți să te încadrezi în muncă stabil și pe termen lung;

 Dacă te regăsești și ai experiență în domeniul dat te așteptăm cu mare drag pentru detalii sunați la numărul de telefon [vezi telefon]061079796.

Trimite CV

Despre companie

Atelierul de creații vestimentare pentru dame

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte