Publicat Ieri

Agent Comercial

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor: romana si rusa
  • Detinerea permisului de conducere: cat. B
  • Capacitate de a convinge și de a atinge obiectivele
  • Responsabilitate, seriozitate si punctualitate

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială, cu un salariu de la 15 000 lei
  • Dezvoltare profesională
  • Colectiv prietenos, atrăgători și motivați, training-uri si team building-uri
  • Pachet social complet
  • Pachet achitat la telefonie mobile
  • Automobil de serviciu

Responsabilități:

  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei;
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Căutarea clientilor noi și încheierea contractelor de colaborare
  • Identificarea clienților companiei, în vederea atingerii obiectivului pe vânzări;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți ai companiei;
  • Consilierea clientilor cu privire la gama și caracteristicile tehnice ale mărfurilor
  • Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale

Te așteptăm în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: info@term.md [vezi telefon]069028841

Despre companie

„AM-Sisteme” SRL este o companie de inginerie care lucrează în domeniul construcțiilor generale și sisteme de inginerie. In plus compania se angajează in proiectarea, montarea si întreținerea rețelelor termice, instalațiilor fotovoltaice, sistemelor de aprovizionare cu apă și canalizare, a sistemelor de răcire a aerului precum și a centralelor termice cu diferite capacități.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Calea Mosilor, 38