Publicat Ieri

Asistenta Medicala

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Medii de specialitate
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Dacă îți place să lucrezi într-o echipă în care ne pasă, învățăm unii de la alții, ne respectăm angajamentele și livrăm calitate la timp, aici poate fi locul tău. Echipa clinicii stomatologice Dental Implant House angajează Asistent/ă medical/ă. Spune START carierei tale alături de noi!

Cerințe:

  •  Persoană flexibilă, energică, dornică de a învăța lucruri noi;
  •  Absolvent/ă a studiilor de specialitate sau în ultimul an cu condiția sa se poată respecta programul de lucru stabilit.
  •  Experiența de lucru constituie un avantaj.

Ce oferim:

  •  Salariu motivant și pachet social deplin.
  •  Posibilitatea de avansare într-o companie ce activează la standarde internaționale.
  •  Acces la programe personalizate de training (medical);
  •  Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
  •  Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie.

Responsabilități principale:

  •  Efectuarea procedurilor medicale și a tratamentului conform prescripției medicului;
  •  Promovarea creșterii nivelului de informare a pacienților în domeniul sănătății;
  •  Gestionarea eficientă a fluxului de pacienți în sala de așteptare întru evitarea reținerilor;
  •  Pregătirea cabinetelor medicale și asigurarea prezenței tipizatelor și consumabilelor medicale necesare pentru consultarea pacienților;
  •  Pregătirea instrumentelor și aparatelor necesare și asistarea medicului în timpul efectuării investigațiilor și procedurilor.

Dacă ești interesat de oportunitate, trimite CV-ul la adresa: receptie@dentalhouse.md sau pentru detalii ne puteți contacta la +[vezi telefon]373 60 994 400.

Trimite CV

Despre companie

Dacă îți place să lucrezi într-o echipă în care ne pasă, învățăm unii de la alții, ne respectăm angajamentele și livrăm calitate la timp, aici poate fi locul tău.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte