Publicat Ieri

Registrator Medical

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medii sau superioare finisate (studiile medicale constituie un avantaj)
  • Responsabilitate, flexibilitate și corectitudine
  • Dicție bună și atitudine respectuoasă față de client/pacient
  • Cunoașterea fluentă a limbilor române și rusă
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office)

Responsabilităţile postului:

  • Informarea în detaliu a pacienților
  • Înregistrarea electronică a pacienților
  • Încasarea mijloacelor bănești cu eliberarea bonului de plată
  • Eliberarea rezultatelor pentru analizele medicale

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
  • Program de lucru: 40 ore săptămână
  • Salariu motivant: [vezi telefon]9500-12000 lei/net
  • Reduceri pentru angajați
  • Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră
  • Acces la programe de instruire și perfecționare

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@invitro.md (cu indicarea în text a postului și orașului pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

Despre companie

Invitro Diagnostics este una din cele mai mari instituţii medico-sanitare private din Republica Moldova, specializată în diagnosticul de laborator și oferirea de consultații medicale. Nivelul internațional de calitate, deservire excepțională și soluțiile inovatoare de diagnosticare reprezintă principalele priorități ale activității noastre.

Astăzi, Invitro Diagnostics deservește cu succes clienții în 35 centre medicale de recoltare a analizelor în orașele Chișinău, Hîncești, Bălţi, Soroca, Edineţ, Sîngerei, Floreşti, Fălești, Briceni, Drochia, Rîșcani, Călărași, Orhei, Strășeni, Ungheni, Cimișlia, Anenii Noi, Cahul, Ceadîr-Lunga, Comrat. Ne propunem să ne dezvoltăm în continuare, pentru a putea oferi cele mai bune servicii și o gamă cât mai extinsă de analize.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte