Publicat Recent

Supervisor Depozit

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

  • Primirea produselor si introducerea lor in baza de date financiara;
  • Conlucreaza cu departamentul Financiar in monitorizarea zilnica a activitatii depozitului si stabileste un sistem strict de evidenta;
  • Verifica zilnic produsele pe diferite nivele din depozit;
  • Verifica si monitorizeaza saptaminal datile de expirare a produselor si raporteaza datele Specialistului Costuri;
  • Efectuiaza procesul lunar de inventariere si pregateste rapoartele necesare.

Studii si experienta:

  • Studii superioare ( avantaj domeniul financiar);
  • Memorare buna a cifrelor si focusare pe detalii si raportare.

Profil personal:

  • Abilitati de comunicare in limba romana si rusa, limba engleza –nivel conversational;
  • Abilitate de a realiza mai multe sarcini si repectarea termenului limita;
  • Responsabilitate, acuratete si orientare spre rezultat.

Nota:
Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com   sau apelati la numarul de telefon [vezi telefon]078 888 690
Va multumim!

Trimite CV

Despre companie

As the first hotel built specifically for business travellers, we have always been passionate about delivering the most relevant hotel experience for our guests. Official Hotel of the NFL.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Arborilor 21/A, Chișinău 2025