Publicat Recent

Manager operațiuni

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

DESPRE COMPANIE

Bancă cu cea mai mare reţea de subdiviziuni din țară fiind prezentă în toate raioanele ţării și cu o istorie de succes timp de peste 30 ani. O instituție bancară inovativă unde prioritatea principală este  clientul și oferirea unor servicii modernizate, de aceea se axează să perfecţioneze tehnologiile informaţionale, să implementeze tehnologii avansate și să ofere servicii bancare noi.

DESCRIEREA POSTULUI

Planificarea și coordonarea activității, stabilirea priorităților și a strategiei de dezvoltare
Urmărirea și analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbările mediului economic
Stabilirea unor relații bune cu clienții și furnizorii, urmărirea contractelor
Monitorizarea bugetelor
Centralizarea, analizarea și raportarea rezultatelor
Optimizarea proceselor și stabilirea criteriilor de performanță, supervizarea îndeplinirii responsabilităților

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

Foarte bună cunoaștere a proceselor de creditare persoane juridice
Experiență în utilizarea softurilor specializate în creditare
Experiență într-o poziție similară constituie avantaj
Minim 3 ani de experienţă în domeniul bancar
Bune abilități de negociator – mediator
Fluență în limbile română și rusă – scris și vorbit (cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj)
Perseverență în atingerea obiectivelor, gîndire strategică, dinamism
Excelente abilități de comunicare
Cunoştinţe tehnice specifice – Microsoft Office, etc.

OFERIM

Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
Bonus de performanță în dependență de rezultatele tale;
Instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale;
Participarea la diferite cluburi de interes și team building-uri organizate de către echipa noastră;
Condiții avantajoase la produsele băncii pentru angajați.

Așteptăm CV-ul tău la info@hrsolution.md

If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

Trimite CV

Despre companie

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Alba-Iulia 75