Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Implementarea pe rețelele de socializare a planului de promovare a știrilor de pe platformele online ale grupului de presă Realitatea;
  • Selectarea și crearea conținutului relevant pentru platformele de social media;
  • Cunoștințe de editare video și foto;
  • Organizarea acțiunilor proprii.

Profil candidat:

  • Experiență în muncă în domeniul mass-media - constituie avantaj;
  • Studii: jurnalism, PR, comunicare, marketing/domenii conexe sau experiență echivalentă în domeniul multimedia/rețele sociale;
  • Abilități de dezvoltare/avansare;
  • Interes față de executarea sarcinilor și analiza tendințelor pentru rezultatele proprii;
  • Cunoașterea platformelor social media.

Ce oferim:

  • Instruire asigurată de companie;
  • Program full-time (09:00-18:00);
  • Echipă orientată spre creștere și succes;
  • Posibilități de dezvoltare.

Dacă ești interesat/ă, transmite CV-ul tău pe adresa contact@realitatea.md">contact@realitatea.md. Te așteptăm cu drag în echipă.

Trimite CV

Despre companie

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte