Publicat Recent

Marketing Manager

Informații de bază

Salariu:
15 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm o persoana tânără, ambițioasă și pozitivă, care să se alăture echipei noastre și să participe la procesul de creare de conținut, testare,prezentare, publicare si promovare a produselor companiei atît pe canalul de distribuție retail cît și pe cel angro:

Cerințe față de candidați:

- Cunostințe solide în domeniul marketingului tradițional: analiza pieții, promovare imagine și produs, branding;
- Cunoștințe relevante în domeniul marketingului online inclusiv social media;
- Abilități de comunicare;
- Cunoașterea limbilor Română,Rusă nivel avansat;
- Cunoașterea limbii Engleze nivel minim BI, B2;
- Abilități de lucru în WORD, EXCEL, POWER POINT, INTERNET;
- Abilitatea de lucru în Adobe Photoshop, Corel Draw constituie un avantaj;
- Reprezentativ, aranjat, punctual;
- Studii superioare;
- Experiență de lucru în domeniu minim 1 an;
- Responsabilitate, Punctualitate, Devotament;
- Cursuri/cunoștințe suplimentare în domeniu vor constitui un avantaj

Responsabilităţi:
 -Identificarea și analizarea canalelor de promovare;
- Promovarea imaginii companiei în mediul online;
- Contribuție la stabilirea strategiei generale de marketing a companiei și implementarea acesteia;
- Redactarea și postarea online a materialelor publicitare, articole, bannere, fișe tehnice
- Monitorizarea întreținerii și actualizării informațiilor pe site-ul companiei și pe rețelele de socializare de către compania terță;
- Analiza ofertelor şi identificarea celor mai avantajoase forme de promovare;
- Corelarea rezultatelor și îmbunătățirea strategiei și a modului de lucru;
- Realizarea și urmărirea campaniilor publicitare online;
- Elaborarea materialelor promoționale: broșuri, afișe, cărți de vizite, carnete, mape etc;
- Elaborarea prezentărilor în PowerPoint pentru clienți cu produse, promoții etc.
- Crearea rapoartelor privind rezultatele obținute;

Oferim:
- Lucru în oficiu amplasat în centru, zona industrială Feredeului 4, comod și modern;
- Program de muncă [vezi telefon]8.30-17.30, pauză de masă 1 oră;
- Salariu competitiv și complet oficial;
- Pachet social;
- Tichete de masă;
- Instruire internă de către specialiștii companiei precum și instruire externă.

Dacă ești interesat și te regăsești în post, expediază Cv-ul pe poșta hr@magnat.md">hr@magnat.md.
Cv-urile care vor fi însoțite de o scrisoare de intenție (succint) vor avea prioritate.
Te așteptăm în echipa noastră!
Trimite CV

Despre companie

MediaMagnat Grup (www.magnat.md), unul din cei mai mari importatori și distribuitori de jucării pentru copii, terenuri de joacă și producție gonflabilă din Moldova. Suntem de 15 ani pe piață, ne dezvoltăm în tempou stabil, anual înregistrăm o esențială creștere a cifrei de afacere, în mediu cu 20-30%, în acest context ne lărgim și ne extindem echipa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte