Publicat  25 Iulie 2022

Sofer Germania

High Staff Recruitment Cantemir, Chișinău, Criuleni, Fălești, Giurgiulești, Ialoveni, Orhei, Slobozia, Strășeni, Telenești Full Time 1900 EUR

Informații de bază

Salariul:
1900 EUR
Full Time
Experiență:
Fără experiență
Cantemir, Chișinău, Criuleni, Fălești, Giurgiulești, Ialoveni, Orhei, Slobozia, Strășeni, Telenești

Recrutam soferi/soferite, categ.B pentru angajare in Germania, in cadrul unei firme de livrari pentru Amazon.

         Profil Candidati

  •  Detine Categ. B
  •  Cunoaste limba engleza conversational (scris, vorbit)
  •  Fara cazier judiciar

    Oferta:
  •  Contract de munca full-time, pe perioada nelimitata Se lucreaza 5 zile pe saptamana,optional 6
  • 20 de zile de concediu/an platite
  • asigurare medicala locuinta (contra cost) asigurata in apropierea locatiei de lucru

       Responsabilitati

  • Livrarea comenzilor catre clienti
  • Mentinerea legaturii cu clientii care cer informatii suplimentare
  • Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor
  • Predarea documentelor aferente transportului marfurilor
    * Candidatul va asigura transportul Romania - Germania cu masina personala, avion, transport in comun.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0737234771
office@highstaff.eu