Publicat Recent

Agent imobiliar

Informații de bază

Salariu:
1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă ești atent la detalii, îți place comunicarea, ai puterea de a convinge și ești pasionat de vânzări, atunci echipa noastră te invită să faci parte din ea. Aşteptăm CV-ul tău!

Condiții:
- Salariu în creștere, în funcție de efortul pe care îl depui;
- Flexibilitate în a-ți gestiona timpul și task-urile;
- Dezvoltare continuă prin participarea la training-urile interne;
- Suport din parte unei echipe profesioniste;
- Instruire profesională;

Calități personale:
- Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
- Responsabilitate, organizare, eficiență cu spirit competitiv;
- Bune abilităţi de a interacționa cu diverse categorii de persoane și identificarea necesităților acestuia;
- Bune abilităţi de negociere;
- Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj);

Responsabilități:
- Cunoaşterea şi vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă (cunoașterea limbii engleze constituie avantaj);
- Efectuarea unei analize comparative de piață pentru a estima valoarea reală a proprietăților;
- Organizarea întâlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
- Consilierea clienților cu privire la condițiile de piață și dezvoltarea prețurilor competitive de piață
- Identificarea celor mai bune oferte pentru clienți;
- Încheierea contractelor;
- Atragerea clienților și dezvoltarea unei baze de date proprii de clienți;

Expediați CV-ul pe adresa de email: hr@connectimobil.md

Telefon: [vezi telefon]078691111

Trimite CV

Despre companie

Connect Imobil a fost fondat de un fost fotbalist profesionist – Victor Gheorghiu –  care a văzut cu ochii lui cum excelența individuală nu garantează victorie.

Toate elementele care definesc calitatea unui apartament – spațialitatea, culorile, materialele exclusiviste, priveliștea de la balcon, toate devin neputincioase în fața unor vecini care îți fac traiul insuportabil.

Oamenii mulți fac adevăratul confort și garantează micile și marile victorii.

Connect Imobil alege atent oamenii cu care lucrează, compunand oaze de căldură și înțelegere – locuri în care să vrei să te întorci seara, în care să-ți găsești liniștea, și pe care să le poți numi „acasă”.

Noi nu doar oferim apartamente – noi creăm comunități.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sfatul Tarii 3