Publicat Recent

Vinzator-consultant la Solar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm Vinzator-Consultant la studiouri de bronzare Megasun

          Responsabilităţi:

  •  Primirea clienților;
  •  Vânzare de bunuri și servicii ale companiei;

    Cerinţe faţă de candidaţi:
  •  Abilități dezvoltate de comunicare;
  •  Cunoaşterea limbilor română și rusă
  •  Rezistență la stres;
  •  Poziţie activă, punctualitate, eficiență ridicată, responsabilitate;

    Calități personale:
  •  Dorința de autodezvoltare;
  •  Dedicație;
  •  Comunicare;
  •  Încredere în sine;
  •  Responsabilitate;
  •  Punctualitate;

 Capacitatea și dorința de a lucra la rezultat;

Dacă eşti o persoană energică, capabilă de a lucra în echipă, trimite CV-ul cu o fotografie (obligatoriu) la e-mail: vg-post@mail.ru

în linia de subiect vă rugăm să indicați funcţia - Vinzator-Consultant.
Candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Trimite CV

Despre companie

În cadrul studioului de bronzat MegaSun veti gasi aparate de bronzat de inalta calitate, care vor oferi pielii un bronz uniform si cu aspect natural.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte