Publicat  29 August 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Asistent Director/ Personal assistent CEO

Frank Technology SRL Chișinău, Orhei, Râbnița, Rezina Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, Orhei, Râbnița, Rezina
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Ești în căutarea unui loc de muncă interesant, cu multe posibilități de a călători și de a învăța o mulțime de domenii noi? Atunci oferta noastră ți se potrivește.

Responsabilități:

1. Asistați CEO-ul în cadrul diferitelor întâlniri.
2. Raportarea conducerii și îndeplinirea sarcinilor administrative.
3. Formatarea și editarea rapoartelor, documentelor și prezentărilor.
4. Programarea întâlnirilor, menținerea unui calendar de evenimente și trimiterea de mementouri.
5. Copierea, scanarea și luarea de note.
6. Angajament față de sarcinile impuse de CEO.

Cerințe:

1. Diplomă de studii superioare (de exemplu: licență, master etc.).
2. Experiența în domeniu constituie un avantaj.
3. Utilizator avansat al instrumentelor Microsoft.
4. Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
5. Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă.
6. O persoană prezentabilă.

Oferim:

1. Salariu atractiv, conform experienței.
2. Bonusuri.
3. Călătorii de lucru în Europa.
4. Calculator și rechizite de birou.

NOTĂ: TREBUIE SĂ FIȚI DISPUS (Ă) SĂ CĂLĂTORIȚI MULT ÎN ȚARĂ ȘI STRĂINĂTATE. CETĂȚINIA UE CONSTITUIE UN AVANTAJ (de exemplu română). MUNCA PREDOMINANT ESTE LA DISTANȚĂ.

Dacă sunteți interesat (ă), trimiteți un CV cu O FOTOGRAFIE împreună cu o scrisoare de intenție la mail@frank-srl.com sau contactați Dna. Valeria Ganea la +45 60 29 13 32 (+373 699 66 394), disponibil și pe Whats App, Viber și Telegram.

Are you looking for an exciting and interesting job, with a lot of possibilities to travel and learn a lot of new areas? Then our offer fits you.

Responsibilities:

  1. Assist the CEO within the different meetings.
  2. Reporting to senior management and performing secretarial and administrative duties.
  3. Typing, formatting and editing reports, documents and presentations.
  4. Scheduling appointments, maintaining an events calendar and sending reminders.
  5. Copying, scanning and taking notes.
  6. Fulfilling the tasks given by the CEO.

Requirements:

  1. High education degree (for example: bachelor, master etc.).
  2. Experience within similar position is an advantage.
  3. Advanced user of Microsoft tools.
  4. Excellent written and verbal communication skills.
  5. Knowledge of English, Romanian and Russian languages.
  6. A presentable person.

We offer:

  1. Attractive salary, according to experience.
  2. Bonuses.
  3. Working trips in Europe.
  4. Computer and office supplies.

NOTE: YOU MUST BE WILLING TO TRAVEL A LOT WHITHIN THE COUNTRY AND ABROAD. AN EU CITEZENSHIP IS AN ADVANTAGE (for example Romanian). THE WORK PREDOMINANT IS REMOTELY.

If interested, send a CV with a PICTURE along with a intention letter to job@scan-plast.com or contact Mrs. Valeria Ganea on +45 60 29 13 32 (+373 699 66 394), also available on Whats App, Viber and Telegram.

Beneficii

Mobil

Remote job

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Călătorii

Frank Technology is a company based in Moldova managed by a Danish investor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
+45 60291332
mail@frank-srl.com