Publicat Recent

Se cauta 1 Ajutor de bucătar și 2 Bucătari pentru un restaurant din Constanta, România

Informații de bază

Salariu:
500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Constanța, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Firma de recrutare Ako recruitment, cauta pentru clientul sau, restaurant din Constanta, Romania: 2 bucatari si 1 ajutor de bucatar, contract pe perioada nedeterminata, restaurantul functioneaza tot timpul anului.

Cerințe bucatari: sa aiba experienta; sa stie minim una din bucatariile: italiana, mediternaneana, sushi, contiental.

Condiții de muncă: Program 8 ore pe zi, sa fie dispus si la ore suplimentare.
Responsabilități: specifice bucatariei.

Se ofera: cazare si masa, mediu de lucru placut, cu personal tanar.

Trimite CV

Despre companie

Agentie de recrutare și plasare forță de munca pentru angajatorii din România

Alături de o echipa tânără și entuziasta, care vine cu experiență în domeniul recrutării și al HR, va asiguram toată eficienta și profesionalismul de care compania ta are nevoie.

Recrutam atât pentru firme mari, cât și pentru companii mici sau persoane fizice, pentru toate domeniile de activitate, de la agricultura, construcții, HoReCa, fabrici, pana la bone interne.

Suntem pregătiți sa selecționăm personalul de care ai nevoie și sa ii aducem în cel mai scurt timp în compania ta.

Suntem convinși ca oferind servicii de calitate, ne creem cea mai buna carte de vizita.

Ako recruitment

“Time spent on hiring is time well spent”

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte