Publicat Recent

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Cricova

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienta in vanzari, va constitui un avantaj;
  • Dorinta de a invata tehnici noi de vanzare si comunicare;
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Limba română, rusă la nivel fluent (obligatoriu);
  • Cunoasterea calculatorului;
  • Aspect placut si ingrijit;
  • Responsabilitate, amabilitate, punctualitate.

Condiții de muncă:

  • Program comod, în ture (2/2), de la 08:00 la 20:00;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Pregatire profesionala in cadrul companiei;
  • Salariu fix motivant si posibilitatea de avansare in cariera;

Responsabilități:

  • Consultarea clienţilor şi acordarea ajutorului la alegerea mărfii;
  • Vei asigura și menține împreună cu colegii ordinea și igiena în magazin.
Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!
Adresa: or. Cricova
Persoanele interesate sunt rugate să apeleze la nr. [vezi telefon]069114791. (toate detaliile doar la numarul indicat).

Multumim anticipat!
Trimite CV

Despre companie

Sorinlux SRL este societatea comercială care se ocupă cu comerţul  en-gros pe piaţa Republicii Moldova a îmbracămintei şi încălţămintei, lenjeriei de toaletă,  materialelor de construcţie şi o gamă largă a mărfurilor de uz casnic şi uz gospodăresc.

        Oferim de 20 ani  produse calitative la preţuri avantajoase importate direct de la producător din China, Turcia, Ucraina, România, Bulgaria, Polonia, Uzbekistan, Turkmenistan ceea ce ne face să fim lideri pe acest segment de piaţă.

          - Mărfuri de uz casnic: uscătoare, mese de calcat, galeţi zincate, lighene, căzi, pompe, mori, trimere, incubatoare, saci, lopeți, hîrlețe;
     - Accesorii de bucătărie: tacîmuri, vesela din sticlă şi ceramică, ustensile, vase de gatit;
     - Electrocasnice: cuptoare, camine, plite, aragaze, convectoare, pături electrice, sobe, ventilatoare;
     - Îmbrăcăminte: colanţi, ciorapi, pantaloni, rochii, halate, camaşe, scurte, treninguri, sorţi, tricouri, lenjerie de corp;
     - Încălţăminte: slapi, sandale, ciupici, cizme, galoşi, ghete, pantofi;
     - Materiale de construcţie: vopsele emailate, grunduri, dispersii, diluanţi, lacuri, spumă poliuretanică, silicon;
     - Grădinărie: lopeţi, hirleţe, furci, topoare,ciocane,vermurele, scări, roabe, furtun;
     - Lenjerie de dormitor: pleduri, cuverturi, seturi de pat;
     - Textile de baie: prosoape de baie, prosoape de faţă;
     - Textile de bucătărie: prosoape de bucătărie, feţe de masă;
     - Saltele şi perne din latex.

          Din 2019 suntem la dispoziția și consumatorului final deschizînd larg ușile Centrului Comercial VALCONI din orașul Balți, str.Kiev 6, unde avem expus sortimentul nostru variat de mărfuri la cele mai atractive prețuri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, com. Stauceni, str. Al. Mateevici 66/1