Publicat Recent

Manager categorie

Informații de bază

Salariu:
10 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități-cheie:
• Analiza specificațiilor și avantajelor produselor, identificarea segmentelor de piață specifice ale consumatorilor;
• Analiza structurii stocurilor, dinamica cifrei de afaceri;
• Elaborarea politicii de prețuri, formarea listei de prețuri, condiții speciale pentru segmentul B2B;
• Previziuni privind achizițiile/vânzările;
• Calculul profitului și rentabilității;
• Plasarea în timp util a comenzilor de la furnizori;
• Urmărirea politicii de preț a concurenților;

Cerințe:
• o competență în limba română, rusa;
• experiența ar fi un avantar;
• capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic ridicat și într-o gamă largă de produse;
• perseverență în obținerea de rezultate, responsabilitate;
• înțelegerea performanței cu amănuntul și capacitatea de a evalua în mod corespunzător condițiile actuale ale pieței;
• abilități analitice ridicate;
• responsabilitate;

Motivare și condiții de muncă:
• Lucrați într-unul dintre cele mai mari magazine online din țară;
• Oportunitate de carieră;
• Nivelul salariilor este mai mare decât nivelul pieței;
• Ocuparea forței de muncă oficială;
• Programul de lucru 5/2, de la 9 a.m. la 6 p.m.;
• Pachet social complet;
• Birou confortabil, echipat cu echipamente moderne;
• Echipa tanara, prietenoasa, profesionista;
• Cafea delicioasă pentru angajați și clienți!

Trimite CV-ul cu o fotografie, și cu nivelul de salariu dorit la adresa de cv@fantastic.md

Trimite CV

Despre companie

Fantastic.MD - magazin de calculatoare, electronică, electrocasnice, accesorii, mobilă, totul pentru casă și grădină.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. M.Manole 12/2