Publicat Recent

Servitoare, menajera / Уборщица , горничная

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cautam persoane responsabile și flexibil pentru a face curățenie la comanda.

ORAR DE LUCRU: Flexibil în dependenta de comenzi, de la 4 la 8 ore pe zi, de luni pana vineri.

Tipuri de comenzi: curățenie generala în apartamente/oficii, curățenie după reparație, spălarea ferestrelor, curățare chimica.

Conditii: salariu oficial, pachet social, colectiv prietenos, utilaj performant, uniforma

Responsabilități:

1) Îndeplinirea curățeniei utilizând echipamente și materiale specializate oferite de noi.
2) Executarea sarcinilor conform indicațiilor primite.
3) Menținerea unui climat de muncă responsabil și profesional.
4) Punctualitate și operativitate la locul de muncă

Trimite CV

Despre companie

Curățenie, spălarea fațadelor și vitrinelor, servicii de întreținere și multe altele. Serviciile noastre sunt variate, tot odată toate vin cu aceeași promisiune de calitate, dedicație și profesionalism. Întotdeauna oferim o abordare individualizată și ne mândrim cu flexibilitatea serviciilor noastre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte