Publicat Ieri

Agent comercial/agent vînzări

Informații de bază

Salariu:
7 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Vanzarea si promovarea produselor companiei
  • Vizitarea punctelor de vânzare cu amănuntul conform itinerarului;
  • Recepția și procesarea cererilor;
  • Atingerea obiectivelor de vanzari;
  • Controlul expunerii produselor în punctele de vânzare cu amănuntul;
  • Dezvoltarea punctelor de vânzare cu amănuntul, extinderea gamei prezentate;
  • Controlul reziduurilor și al duratei de valabilitate a produselor în punctele de vânzare cu amănuntul;
  • Controlul creantelor, depunerea actelor de reconciliere.

Cerinţe:

  • experienţa în vânzări constituie un avantaj
  • orientare către client;
  • cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
  • abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
  • capacitate de asimilare rapidă;
  • capacitatea de a convinge;
  • responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;
  • cu și fara automobil personal

Beneficii oferite:

  • Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
  • Salariu motivant (+bonus de performanță).
  • Activitate cu program complex.
Trimite CV

Despre companie

Suntem compania VITENCOM-PLUS S.R.L., care a reușit să devină distribuitor exclusiv al brandului de cafea neapolitana CaffeBorbone și apă de izvor Izvoarele Călimani. Ne propunem o dezvoltare ca distribuitor la cele mai populare și calitative branduri în Republica Moldova.

Ne mărim echipa, și pentru a atince scopurile în continare, avem nevoie de tine!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Uzinelor 104