Publicat Recent

Manager Marketing, Sales Support

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea funcției

Căutăm Manager Marketing, Sales Support care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Ramura 5 și să îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi

  • Oferim servicii de contabilitate pentru IMM, punem accent pe corectitudine și răspundem imediat la solicitările clienților.
  • Creștem foarte rapid și activ, din acest motiv căutăm un manager marketing, sales support dedicat în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
  • Investim constant în calitatea serviciilor prin tehnologii și inovații, sisteme de gestionare a calității serviciilor noastre, dar și în parteneriate strategice și de durată, cu clienții noștri.
  • Investim în instruirea continuă a echipei noastre, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri, activi și cei potențiali.

Descrierea jobului

Pe postul de manager marketing, sales support vei fi responsabil de  10 obiective importante:

  • Să plasezi postări pe rețelele de socializare.
  • Să răspunzi la mesajele clienților din rețelele de socializare.
  • Să răspunzi la apelurile de intrare și să preiei solicitările clienților noi, dar și existenți.
  • Să monitorizezi fluxul de solicitări a clienților existenți.
  • Să efectuezi apeluri de ieșire, aproximativ 20-30 apeluri pe zi.
  • Să conduci clientul către stabilirea întâlniri.
  • Să înregistrezi fiecare client nou în programul CRM.
  • Să completezi constant programul CRM cu comentarii, sarcini.
  • Să completezi în fiecare zi raportul de vânzări și raportul de activitate.
  • Să participi în fiecare săptămână la întâlnirea de management.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferirea unui salariu de 7000 lei
  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz;
  • Locație mun. Chișinău, str. Vasile Alecsandri 13, cartierul 40 Ani.
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z
  • Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai lucrat în domeniu contabil într-o funcție care presupune comunicare cu clienții, facturi.
  • Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client.
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului.
  • Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
  • Ai cunoștințe de MS Office.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email: consulting@ramuracinci.md
cu tema email  „Vreau să lucrez la Ramura 5  în calitate de Manager Marketing, Sales Support

Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Trimite CV

Despre companie

Oferim servicii de contabilitate de înaltă calitate

Reputaţie Profesională şi Integritate -  Ne mândrim cu o reputaţie impecabilă, dar în acelaşi timp rămânem independenţi profesional în proiectele noastre şi tratăm informaţiile clienţilor cu cea mai strictă confidenţialitate.

Încredere Reciprocă - Succesul nostru este legat de succesul clienţilor noştrii și prin urmare realizăm toate relaţiile de afaceri cu corectitudine şi onestitate şi prin menţinerea celui mai ridicat standard de etică. De fiecare dată evităm conflictele de interes sau orice altă conduită necorespunzătoare.

Calitate Absolută - Menţinem cel mai înalte standarde profesional

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte