Publicat azi

Office Manager/ Secretar

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • persoană responsabilă creativa
  • comunicabilă
  • sociabilă
  • dinamică
  • cunoașterea limbii române, cuoașterea limbii ruse constituie un avantaj;
  • cunoștințe de operare PC Word, Excel, Internet;
  • cunoștințe domeniul management, secretariat;
  • abilități de gestiune a conflictelor.

Condiții de muncă:

  • Lucru în oficiu cu normă deplină;
  • salariu 8000 MDL;
  • pachet oficial de angajare și social în conformitate cu Legislația RM;
  • lucru în echipă tînără, sociabilă.
  • masă de prânz asigurată zilnic
  • transport dus-întors din Chișinău.

Responsabilități:

  • recepționarea si redirecționarea apelurilor telefonice;
  • gestionarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței primite/emise;
  • întocmirea și redactarea corespondenței de afaceri necesare desfășurării activității zilnice;
  • pregătirea contractelor (completarea acestora cu date necesare);
  • emiterea ordinelor administrative și evidența lor;
Trimite CV

Despre companie

Compania SRL ‘’Cătădeni-Lux’’ este o companie din Republica Moldova, înființată în anul 2000. În acest timp, compania noastră și-a câștigat reputația de unul dintre cei mai importanți furnizori de materiale de construcție, cărbune și îngrășăminte minerale pe întreg teritoriul Republicii Moldova. . De mulți ani, clienții noștri au încredere în numele nostru și în calitatea produselor importate de noi. Politica flexibilă de prețuri precum și raportul dintre prețul și calitatea produselor furnizate, a făcut posibilă crearea celor mai acceptabile condiții de cooperare cu clienții noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, str. Hincesti 348