Publicat Recent

Spalatorie lenjerie de pat

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL****  este primul hotel de 4 stele din reteaua ACCOR MERCURE deschis in Chisinau. Oferă o locație în centrul orașului și spații de întâlnire fantastice, perfecte pentru călătorii de afaceri si calatorii.

MERCURE CHISINAU CENTER JAZZ HOTEL**** angajeaza  SPALATOREASA lenjerie de pat

          Cerințe:

  •  Dorința de a munci
  •  Persoane energice, harnice, atente.
  •  Responsabil, onest, punctual.

    Oferim:
  •  Angajare oficială cu program pe schimburi
  •  Pachet social integral
  •  Alimentație gratuită din partea companiei
  •  Asigurarea cu uniformă
  •  Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Condiții de muncă: lucrul in ture

Responsabilități: acuratete , sarguinta

Telefon de contact: [vezi telefon]068676728[vezi telefon]022 212626

Trimite CV

Despre companie

MERCURE HOTEL CHISINAU CENTER JAZZ **** este situat pe strada Vlaicu Parcalab 72, Chisinau, MD-2012

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte