Publicat Recent

Discord admin

Informații de bază

Salariu:
500 USD
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău, Remote (de acasă)

Descrierea poziției vacante

Descriere pe scurt:

Serverul nostru de discord este format din oameni pasionați de web3, investiții, tehnologie, start-up-uri, social media etc

Scopul poziției tale este să menții comunitatea activă.

Pentru asta îți vom pune la dispoziție instrumente, oameni și resurse pe care va trebui să le folosești eficient.

În fiecare zi in serverul nostru vor avea loc evenimente live, concursuri și diverse activități pe care tu va trebui să le organizezi/supervizezi.

Responsabilități:

  • Organizarea și adaptarea permanentă a structurii serverului la nevoile comunității
  • Coordonarea tuturor moderatorilor
  • Coordonarea tuturor activităților din grup
  • Coordonarea schemelor de premiere pentru activitate a membrilor
  • Interacțiunea zilnică cu membrii grupului
  • Instalarea și menținerea tuturor boților
  • Propus permanent idei și îmbunătățiri

Avantaje:

  • Salariu de la 500 dolari + bonus de performanță
  • Job Full Time 8 ore pe zi, dar program flexibil, posibil și remote
  • Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:

  • Engleză - B2 cel puțin
  • Capacitatea de a scrie texte scurte și instrucțiuni succinte în engleză
  • Cunoașterea Discordului și a tuturor instrumentelor sale (le poți și învăța rapid dacă vrei cu adevărat)

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar spune-mi ce experiență mai ai în domeniul social media.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii