Publicat Recent

Instalator termice si sanitare

Informații de bază

Salariu:
de la 1 300 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințe: cautam personal muncitor, serios

 Condiții de muncă:

  • Conditii de munca de calitate
  • Echipament de lucru
  • Norme de securitate foarte ridicate
  • Plata salariilor la sfarsit de saptamana.
  • Asiguram cazare in proximitatea santierului in apartamente in cele mai bune conditii. 2 oameni in camera.
  • Cazarea inclusa
  • Se poate veni acasa odata la doua saptamani acasa daca cumulam orele de munca.
  • Decontam transportul

Responsabilități:

  • Sa respecte programul de lucru si sa presteze lucrari de calitate in conformitate cu cerintele dezvoltatorului pentru sistemul de incalzire in pardoseala la care suntem angajati.
  • Purtarea echipamentului (vesta reflectorizanta, bacanci si casca ) obligatoriu.

Contact:

+[vezi telefon]40727958167

office@margas.ro

Pot fi contactat pe whatapp sau telegram.

Nu ezitati sa puneti intrebari si hai sa faci parte din echipa noastra.

Doar oameni seriosi

Trimite CV

Despre companie

Societate comerciala  cu peste 20 ani de activitate in domeniul instalatiilor.

Personal tanar, dinamic cu proiecte in desfasurare pe termen mediu si lung.

Cautam personal serios si muncitor. Ne tratam colegii cu respect maxim si cuvenit

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
București, Str. VLADEASA 13