Publicat Recent

Merchandiser / Мерчендайзер

Informații de bază

Salariu:
6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

      Angajăm merchandiser, oferim:

  • Salariu stabil 6000lei net, pe card bancar.
  • Achitare transport.
  • Pachet social.

       Responsabilități:

  • Amplasarea produselor în magazin;
  • Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
  • Verificarea termenelor produselor

Regim lucru: 5 zile pe săptămînă (luni, marti, miercuri, vineri, sîmbătă) de la 9:00 - 18:00. Pauza masă 1 ora.

Asteptam CV-ul D-stra la adresa de mail: hr.tarol@taroldd.com        , sau pe pagina site-ului, cu mentiunea job-ului pentru care aplicați.
Adresa: str.Jubiliara 41A (mai jos de str.Grenoble).
Приглашаем на работу мерчендайзера,

Предоставляем:

  • Зарплата чистые 6000 лей, на банк. карточку.
  • Компенсация транспортных расходов.
  • Соц.пакет.

Обязаности:

  •  Выкладка товаров на полках магазинов
  •  Контроль за сроками товаров.

    График работы: 5 дней в неделю (понеделник, вторник, среда, пятница, суббота) с 9:00 - 18:00. Обеденный перерыв - 1час.

Ждем CV на эл. адрес: hr.tarol@taroldd.com">hr.tarol@taroldd.com ,   , или на страницу сайта, с указанием претендуемой должности.
Адрес: ул. Юбилейная 41 А (ниже ул. Гренобле)

В теме письма указать желаемую должность (обязательно)

Despre companie

Магазин бытовой химии и косметики

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte