Publicat Recent

Ambalator manual (fructe si legume)

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Să aibă insuşiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, adaptabilitate.

Responsabilităţi:

  • Să cunoască paşii necesari îndeplinirii sarcinilor de ambalare a produselor.
  • Să identifice produsele cu defecte.
  • Să regleze, să exploreze şi să supravegheze maşini de ambalare a produselor.
  • Să execute anumite operaţii de pregătire a materialelor pentru ambalare.
  • Să execute lucrările de întreţinere a mijloacelor de muncă după terminarea operaţiilor.
  • Să deţină carnet de sănătate, vizat periodic de organele sanitare competente.
  • Să păstreze ordinea, disciplina, curăţenia, normele sanitar-veterinare, igiena.

Compania oferă:

Daca dvs. corespundeti cerinţelor enumerate mai sus, va rugam să ne contactati prin email hr.opt.prod@gmail.com     sau la telefon fix: [vezi telefon]022-667-805, mob. [vezi telefon]069454444.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte