Publicat Recent

Zidar

Informații de bază

Salariu:
2 350 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Belgia, Bruxelles, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Descriere:

Leadtech Srl societate in domeniul constructiilor, angajeaza pentru punctul de lucru din Anvers (Belgia):

  • Zidar : 13-15 EURO (NET) / ora

Responsabilitati:

  • Executarea lucrărilor de configurare a profilurilor conform planşelor tehnice;
  • Lucrări de zidărie cu caramidă de tip Porotherm, Ytong și cărămidă orientată (pentru construirea fațadelor);
  • Pregătirea mortarului şi adezivilor – de tip Omnicol, Weber, etc.;
  • Tăierea cărămizilor;
  • Muncă curată și ordonată.

Beneficiile oferite de societatea noastra:

  • Contract pe perioada nedeterminata de timp, cu perioada de proba;
  • Salariu motivant intre [vezi telefon]2.350-3.500 EURO (NET) / luna (in functie de orele lucrate);
  • Se poate lucra intre 40-60 ore / saptamana;
  • Acordarea drepturile salariale fara intarziere, conform datelor stabilite prin contract;
  • Transport asigurat GRATUIT din tara in Anvers (Olanda);
  • Transport asigurat GRATUIT de la cazare la punctul de lucru si retur;
  • Cazare asigurata si GRATUITA;
  • Echipament de protectie;
  • Control medical periodic si protectia muncii suportate de societate.
  • Oportunități de dezvoltare personală si promovare

Mai multe detalii la telefon: +[vezi telefon]40755675 999;

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte