Publicat  22 Septembrie 2022

Designer Mobilier

SRL FreeDesign Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 2 ani

Compania FreeDesign este in cautarea unei persoane creative si muncitoare, pasionata de proiectarea mobilierului si design-ului interior

Oferim:

  • salariu motivant
  • crestere profesionala
  • posibilitatea de afirmare si de a crea liber
  • mediu placut alaturi de o echipa activa, tinara si prietenoasa

Cerinte:

  • studii superioare
  • experienta in domeniul mobilier sau design interior
  • cunoasterea programelor de proiectare SketchUp, AutoCad, 3dsMax
  • punctualitate, creativitate, capacitatea de a lucra in echipa

Responsabilitati:

  • identificarea celor mai bune solutii de amenajare conform cerintelor clientului
  • bune abilitati de comunicare si negociere
  • elaborarea design-ului 3D si schitelor 2D

Expedia-ti CV-ul si portofoliul DVS la adresa freedesignn09@gmail.com, sau apelati 068443459

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Dacia 24/2
Număr de contact:
68443459
katterina.09@mail.ru