Publicat Recent

Designer Mobilier

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Katelini este în cautarea de noi talente: designer mobilier.

Oferim:

  • posibilitatea de a crea liber, mediu plăcut alături de o echipă activă, tînără și prietenoasă;
  • oferim salariu fix + procent din vînzări (procentul se stabilește în dependență de cunoștințele candidatului)
  • oportunități pentru creștere și dezvoltare.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniu
  • experiență obligatorie în domeniului mobilierului sau design interior
  • cunoașterea programelor de proiectare SketchUp, AutoCad, 3dsMax
  • responsabilitate, punctualitate, creativitate, capacitatea de a lucra în echipă

Responsabilități:

  • deplasarea la client și luarea măsuruilor;
  • identificarea celor mai bune soluții de amenajare conform încăperii și cerințelor clientului;
  • prezentarea proiectului și negociere cu clientul;
  • elaborarea design-ului se face în varianta 3D și schițele tehnice în 2D;
  • gestionarea comenzilor de la preluare pînă la predarea produselor finite.

Expedia-ti CV-ul si portofoliul DVS la adresa freedesignn09@gmail.com, sau apelati [vezi telefon]068443459.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte