Publicat Recent

Техник в сервисный центр / Tehnician centru service (Бельцы, Кишинев)

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți, Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Диагностика и ремонт техники.
  • Отражение информации о ремонте в базе данных.
  • Соблюдение сроков ремонта.

Требования:

  • Опыт ремонта телефонов, смартфонов, ноутбуков.
  • Умение пользоваться паяльным и контрольно-измерительным оборудованием.
  • Знание основных аппаратных и программных неисправностей телефонов и ноутбуков, и методов их диагностики и устранения.
  • Владение румынским и русским языками.

Нам важно, чтобы Вы:

  • Имели позитивный взгляд на жизнь и желание помогать окружающим.
  • Умели ставить перед собой цели и достигать их.
  • Были ответственным человеком и соблюдали договоренности.

Мы предлагаем:

  • Работа в стабильной и развивавшейся компании.
  • Официальное трудоустройство, социальные гарантии.
  • Неограниченные возможности для самореализации, прозрачные перспективы. профессионального и карьерного роста.
  • Своевременная и высокооплачиваемая оплата труда.
  • График работы: 09.00 до 18.00 пн-сб.
  • Молодой дружный коллектив!

Тип занятости: Полная занятость, полный день.

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме с указанием должности по адресу: job@atehno.md.

Responsabilitati:

  • Diagnosticare si reparare echipamente.
  • Reflectarea informațiilor despre reparație în baza de date.
  • Respectarea termenilor de reparare.

Cerințe:

  • Experienta in repararea telefoanelor, smartphone-urilor, laptopurilor.
  • Abilitatea de a utiliza echipamente de lipit și control.
  • Cunoașterea principalelor defecțiuni hardware și software ale telefoanelor și laptopurilor, precum și a metodelor de diagnosticare și eliminare a acestora.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Pentru noi este important să:

  • Aveți o perspectivă pozitivă asupra vieții și dorința de a-i ajuta pe ceilalți.
  • Să fiti capabili să stabiliti obiective și să le atingeti.
  • Fiti o persoană responsabilă.

Noi oferim:

  • Lucrați într-o companie stabilă și în curs de dezvoltare.
  • Angajarea oficială, garanții sociale.
  • Oportunități nelimitate de autorealizare, perspective transparente. creștere profesională și de carieră.
  • Salarii la timp și foarte bine plătite.
  • Program: 09.00 - 18.00 Luni-Sâmbătă.
  • Echipa tanara prietenoasa!

Tipul de angajare: full time.

Candidații interesați, vă rugăm să trimiteți CV-ul indicând postul la: job@atehno.md.

Despre companie

ATEHNO este cel mai mare lanț de magazine cu amănuntul din domeniul tehnologiei avansate, unde ne dezvoltăm constant și ne străduim să oferim clienților noștri cele mai actuale și interesante produse și servicii.

Dacă sunteți o persoană talentată și dinamică în căutarea unui loc de muncă interactiv și dinamic, atunci ATEHNO este alegerea perfectă pentru dvs. Căutăm persoane pregătite să participe la dezvoltarea companiei și să contribuie la proiectele inovatoare.

În cadrul companiei ATEHNO, ne străduim să creăm condiții de lucru cât mai confortabile pentru angajații noștri, oferind nu doar sarcini interesante, ci și posibilitatea de avansare profesională în cadrul companiei și condiții de muncă excelente.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, str. Stefam cel Mare, 76 A
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?