Publicat Recent

Recepționistă

Informații de bază

Salariu:
de la 7 200 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Responsabilitate,
  • punctualitate,
  • abilități de comunicare și convingere,
  • conduită și etichetă specifică în lucrul cu clienții,
  • spirit de echipă și dorință de autoperfecțioare.

Condiții de muncă: 6/6

Responsabilități:

  • Efectuarea operațiilor specifice de recepție a pacienților și vizitatorilor, asigurarea efectuării plăților.
  • Întâmpinarea și repartizarea pacienților către specialiști.
  • Efectuarea programărilor și informarea corectă a clienților despre serviciile oferite cât și despre noile oferte.
  • Menținerea unui contact cu pacientul care este în așteptare.
Trimite CV

Despre companie

"ESTETEXPERT" ЭТО МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЖЕНЩИН И ДЛЯ МУЖЧИН, КОТОРЫЙ ОКАЗЫВАЕТ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО КАЧЕСТВЕННЫЕ УСЛУГИ, БЛАГОДАРЯ ВЫСОКОМУ ПРОФЕССИОНАЛИЗМУ ПЕРСОНАЛА, СОВРЕМЕННЫМ ТЕХНОЛОГИЯМ И ПОВЫШЕННОМУ ВНИМАНИЮ К КАЖДОМУ ПАЦИЕНТУ.
Наши сотрудники ценят возможность развиваться в нашей компании, а мы гордимся их результатами. 70% наших пациентов становятся лояльными и рекомендуют нас.
Спектр наших услуг постоянно растет, поэтому мы с радостью открываем новые вакансии.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte