Publicat Recent

manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: studii superioare, experienta e un avantaj, permis de categoria B

Condiții de muncă:

  • Salariul competitiv și plătit la timp
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • angajare în conformitate cu legislația în vigoare.
  • Oficiu confortabil în  Chișinău

Responsabilități:

  • dezvoltarea și implementarea tehnologiilor de vânzare și promovare a mărfurilor;
  • organizare de prezentări de produse și alte evenimente pre-vânzare;
  • analiza informațiilor despre cererea de bunuri;
  • construirea de canale de vânzare pentru mărfuri;
  • cautarea potentialilor cumparatori;
  • participarea la stabilirea prețurilor;
  • intocmirea rapoartelor de vanzari;
  • participarea la formarea și schimbarea gamei de produse.
Trimite CV

Despre companie

Domeniul de activitate-producerea produselor din carne (mezeluri semiafumate,crud afumate, parizere, delicioase din carne, semipreparate din carne ) Produsele sunt prezentate prin doua marci comerciale " Zi de Zi" si "Mezellini"
Compania «Aviselect »SRL a fost fondată în anul 1997.

 Astazi avem 248 de angajați și 8 secții

Astăzi, compania distribuie cu succes cârnați, produse semifabricate din carne şi carne congelată în 3000 de centre comerciale din Republica Moldova.

Avem multe distincții si anume: cel mai bun contribuabil a anilor 2015,2016,2017,2018,2019,2020precum și mai multe diplome de mențiune.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi, Anenii Noi Bulboaca