Publicat Recent

Manager gestiune depozit

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Flexibilitate, ingeniozitate, atenție sporită.

Condiții de muncă: Oficiu-Depozit, atmosfera placuta, prietenoasă.

Responsabilități: pregatirea comenzilor, primirea- predarea produselor, gestiunea acestora in sistem, evidenta statutului comenzilor, aranjarea produselor la primire, evidenta stricta a produselor in program, lucru cu produsele.

Grafic : luni-vineri de la  9: 00 - 18:00

Trimite CV

Despre companie

Mgazin de produse cosmetice coreene și europene, cu sortiment de peste 1000 produse

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail, 112