Publicat Recent

Manager vînzări-Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania de producere angajează:

Cerințe:
- experiență în contabilitate de cel puțin 5 ani si in vînzări;
- cunoștințe de 1С (7;8), PC (MS Office);
- studii medii de specialitate la profilul respectiv sau studii superioare (contabilitate, economie, finanțe);
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- capacitate înaltă de muncă, energie și sîrguință;
- responsabilitate, abilități de organizare, atenție la detalii, spirit de inițiativă;
- integritate, onestitate, amabilitate;
- tendință spre învățare și dezvoltare;
- preferabil bărbați.

Principalele responsabilități ale postului:
- Recepționare, controlul și prelucrarea documentelor primare;
- Evidența operațiunilor de casa și bancare;
- Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C și sistemul corporativ;
- Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile;
- Întocmirea  rapoartelor operaționale zilnice;
- Apeluri telefonice către clienți.

Condiții de lucru:
- post de muncă în cadrul unei companii stabile, aflate în proces de dezvoltare dinamică, care ocupă poziția de lider în cadrul segmentului său de piață;
- program de lucru: de luni pînă vineri, de la 8.30 pînă la 17.30;
- salariu motivant și plătit la timp;
- angajare oficială;
- pachet corporativ de telefonie mobilă;
- colectiv binevoitor și conducere înțeleaptă;
- oportunități pentru dezvoltare personală și crestere profesională;
- perioada de probă – 1 lună.

Salariul se va stabili în urma interviului.

Trimite CV

Despre companie

Занимаясь шинами и их восстановлением уже длительное время, наша компания готова предложить Вам лучший ассортимент протектора и шин, который не оставит равнодушным самого притязательного автовладельца. Убедиться в этом можно, посетив наш интернет магазин шин, где в интерактивном каталоге представлены самые разные типы и размеры.

Вне зависимости от класса Вашего автомобиля и даже при самых скромных финансовых возможностях Вы сможете подобрать лучшие грузовые шины в Молдове и восстановление шин мирового уровня на любой сезон и погодные условия.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte