Publicat Recent

Infirmiera în secție, în zi- Spitalul Polivalent Novamed

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Verifică și supraveghează curățenia spațiilor de lucru. Asigură respectarea normelor sanitaro-igienice în spațiile de lucru.
  • Asigură asistență pentru personalul medical mediu în procesul îngrijirii pacienților;

Cerințe

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • punctualitate, responsabilitate, disciplină.

 Oferta companiei:

  • Salariu atractiv și întreg pachet social,
  • Condiții de muncă foarte bune,
  • Prânz gratuit,
  • Program de lucru: 7 ore/zi

Vă încurajăm să ne contactați la numărul de telefon  [vezi telefon]022 106789

Trimite CV

Despre companie

Spitalul Polivalent Novamed este un spital privat, specializat în diagnostic și tratament de profil larg.

Misiunea noastră constă în grija deplină pentru sănătate, de aceea tindem ca oricine să găsească aici soluţiile și asistenţa competentă necesare pentru bunăstarea fiecărui pacient.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte